ДВАДЦЯТЬ П’ЯТЬ РОКІВ ─ РАЗОМ З РІДНИМ МІСТОМ

Март 18, 2019

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТЬ РОКІВ ─ РАЗОМ З РІДНИМ МІСТОМ

КОЛИ ОДИН — ЗА ВСІХ І ВСІ — ЗА ОДНОГО

Олександр ШУК, співзасновник компанії «БудМаг»:
Для моєї родини 2019-й багатий на ювілеї. Два з них – на особливому рахунку. У серпні виповнюється тридцять років, як після закінчення Харківського інституту інженерів транспорту ми з дружиною Світланою приїхали до славного міста Ізюма. Трудову біографію розпочали на тепловозоремонтному заводі. Тоді ще молоді та енергійні, ми прагнули визнання й успіху. Та, як показав час, горшки ліпляться не одразу. Довелося пройти складний шлях, аби досягти мети. Благо, що на підприємстві зустріли чудових людей, з якими в 1994 році і започаткували бізнес. Про компанію, звісно, мова не йшла (хотілося просто вирішити елементарні фінансові проблеми), але згодом праця, як казав поет, у творчість перейшла, стала сенсом нашого життя. Другою важливою подією стало саме створення «БудМагу» — мережі будівельних агазинів. Якраз у березні минає 25 років, як ми започаткували приватну справу. Безумовно, далося це не просто. Довелося багато чому вчитися, багато що випробувати. І все ж ми змогли створити не лише компанію, а й стабільні робочі місця. Сьогодні в складі компанії — вісім підприємців, більше 30 працівників, які офіційно оформлені, сплачують податки та соціальні внески, що дуже важливо. Якось під час чергового корпоративу я назвав саме створення дієздатного колективу найбільшим нашим досягнення. І всі погодилися, оскільки «БудМаг» — це не лише родини Шук і Замула, які започаткували родинний бізнес, а й всі ті, хто упродовж багатьох років робив і робить вагомий внесок у розвиток компанії, надає якісні послуги населенню, платить податки, які в кінцевому рахунку йдуть на удосконалення соціальної сфери нашого міста. Наразі понад 50 відсотків співробітників працюють у нас як мінімум 10 років, а кожен четвертий має вже двадцятирічний трудовий стаж. Кажуть, з родичами та друзями не можна вести бізнес. Можна, ще і як… І ми із сім’єю Володимира Замули довели це. Бо для нас родинні зв’язки ніколи не були в пріоритеті. Навпаки, для досягнення поставленої мети до своїх близьких ми часом ставимося суворіше,
ніж до інших співробітників. На ключових посадах, як правило, — члени родин. Це дає можливість більш чітко та оперативно вирішувати поточні питання, вносити корективи в перспективну діяльність, реагувати на зміни, які відбуваються в законодавстві, на ринку праці та в продажах. І, як видно, пройдено чималий шлях: від банальних продуктових лотків та кіосків до планового менеджменту з продажу будівельних товарів. Наразі ми маємо три магазини для роздрібної торгівлі (це майже 2,5 тис. кв. м. торгової й 1 тис. кв. м. складської площі). В 2016 році був створений відділ оптових продажів для забезпечення реалізації необхідного обсягу товарів, що дало змогу запропонувати більш доступні ціни нашим покупцям. Для цього ми були змушені вийти за рамки нашого міста і на сьогодні ми здійснюємо продажі та доставку наших товарів в торгові точки близько 370 партнерам в містах Харківської, Донецької та Луганської областей. На сьогодні Будмаг плідно співпрацює з більш як 30 найпотужнішими в Україні виробниками та імпортерами товарів для ремонту та будівництва. Й скажу відверто, це постачальники, які повністю задовольняють наші потреби. Завдяки цій тісній співпраці жителі Ізюма мають тепер можливість купляти високоякісні товари за доступними цінами в нашому місті та отримувати широкий спектр послуг. До речі, забезпечують його кваліфіковані монтажники на чолі з бригадиром Олексієм Пещеровим. Їх майстровитими руками встановлено тисячі вікон і дверей. Я пишаюся ними. Отже, фінансовий, виробничий і кадровий потенціал у нас є. Створювали ми його упродовж 25 років спільними зусиллями. Тож доречно сказати, що адміністрація робить все, аби співробітникам працювалося зручніше та затишніше. Для цього повсякчас дбаємо про побут. В наших магазинах створені всі необхідні умови для співробітників: облаштовані необхідні побутові приміщення, якісна система опалення, вчасно проводяться ремонтні роботи. Все це також сприяє досягненню кращих результатів роботи. З нагоди ювілею бажаю нам рости без меж, працювати завжди з задоволенням, кріпнути кожен рік духом та здоров`ям, перемагати якістю та відповідальністю. Я вдячний всім за плідну працю.

Світлана ШУК, співзасновник компанії:
— Підприємницьку діяльність розпочинали молодими, в період, так би мовити, ентузіазму і перспектив. Все тоді було нам в драйв. І важливо зазначити, ці відчуття лишилися й понині. Нам вдалося зробити чимало. Одна із основних переваг діяльності компанії – продуманий асортимент будматеріалів як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Він сьогодні сягає понад 20 тис. найменувань. Покупець має реальну можливість придбати все необхідне в одному місці. В цей день хочу сердечно привітати наш згуртований колектив з ювілеєм, побажати кожному працівнику міцного здоров’я, наснаги і достатку, ну і, звісно, — роботи, роботи й роботи. На мою думку, це було і лишається головним джерелом буття.

Володимир ЗАМУЛА, співзасновник компанії:
— У нас – досить високопрофесійний колектив. Завдяки наполегливості і працелюбству ми змогли твердо стати на ноги, розширити мережу послуг. Зайдіть до будь-якого відділу компанії і вам дадуть вичерпну консультацію по всьому асортименту будівельних товарів. Ми намагаємося достатньо швидко реагувати на ринкові зміни, дбаємо, аби нові матеріали з’явилися на наших полицях раніше, ніж деінде. Приміром, мало хто використовував гіпсокартон для облаштування перегородок і стелі. Наразі ж, рідко який ремонт обходиться без цього матеріалу. Й завезли першими його до міста саме ми. Значну популярність останнім часом набули також металопластикові та поліпропіленові трубопроводи, каналізація із ПВХ, сухі суміші. Про властивості цих будматеріалів є у нас вичерпна інформація. Бо, повторюю, у нас що не працівник – то фахівець. Скажімо, більше десяти років працюють Наталія Шевцова, В’ячеслав Клименко, Леся Дудник, Євген Шилін, Наталія Старченко, Сергій Приймак , Ольга Федорченко, Ліля Суддя та багато, багато інших. На плечах кожного – нелегкий тягар обов’язків. Якщо раніше займалися продажем табачної і алкогольної продукції, то наразі спеціалізуємось на товарах будівельного та побутового профілю. Сприяють розвитку вже й наші діти, які після вишів повернулися дипломованими спеціалістами. Спільними зусиллями і тримаємо наш бізнес-вітрильник на плаву. Дивлячись у перспективу, скажу, що нашу увагу привертає відновлювальна енергетика. З нею, думаю, буде пов’язано чимало амбітних планів, реалізація яких підніме реноме нашої
компанії.

Наталія ЗАМУЛА, співзасновник компанії:
— Хочу відзначити наших корпоративних покупців, які віддають перевагу нашій компанії. З ними давно вже склалися тісні стосунки. Приміром, міське управління освіти, відділ освіти району, Бригадирівка, Левківська та інші сільські ради регулярно купляють у нас товари, користуються різними послугами. Знають наші клієнти, що по асортименту й ціні «БудМаг» — один із кращих не лише в Ізюмі. Особливо, їм імпонує те, що ми маємо двоступінчасту систему контролю за якістю: спершу товар перевіряється комірником на складі, а потім продавцем у торговій залі. Практично всі товари забезпечені сертифікатами і постгарантійним обслуговуванням. Отже, вітаючи зі святом колег, висловлюю щиру подяку і нашим покупцям. Наснаги нам, друзі, і взаєморозуміння. Так тримати!

 

Леся ДУДНИК, в.о. завідуючої магазином:
— За 13 років перебування в компанії жодного разу не виникало бажання поміняти роботу, оскільки тут завжди відчуваєш підтримку з боку керівництва. Важливу роль відіграє стабільність, практичний досвід і відчуття товариської взаємовиручки. У нас незборима віра у завтрашній день. Тож з днем народження «БудМаг». Попереду багато нових досягнень.

 

 

Сергій ПРИЙМАК, старший продавець:
— У компанії — з 2006 року. За цей період багато чого вдалося досягти. Та головним надбанням є те, що у нас працюють висококваліфіковані спеціалісти, які за будь-яких обставин не полишають покупців наодинці з проблемами. Проконсультують, порадять, допоможуть. Тому вітаю всіх колег зі срібним ювілеєм. Думаю, 25 років бездоганної роботи пройшли не даремно, нам є чим пишатися. Нехай кожен старт буде легким, а кожен фініш – перемогою.

 

Денис ШЕВЦОВ, завідуючий складом:
— Минає 12 років, як працюю в «БудМазі» . І думаю, буду працювати й надалі, бо є тут перспектива для розвитку. Наразі склад товарів для роздрібної й оптової торгівлі під моєю опікою. Сьогодні компанія займає в регіоні лідируючі позиції з продажу товарів для будівництва і ремонту. Є у нас вхідні і міжкімнатні двері, алюмінієві та металопластикові конструкції, захисні ролети та жалюзі, втеплювачі, гіпсокартон, рубероїд і мастика, ручний інструмент і бетономішалки та багато іншого. Тож у покупців є вибір. І що головне: не доведеться переплачувати. Адже поставки товарів йдуть безпосередньо від виробників Полтави, Харкова, Сєвєродонецька, Запоріжжя, Дніпра, а
також із-за кордону. Приходьте, шановні ізюмчани, і ви отримаєте якісні послуги. Колектив же поздоровляю з ювілеєм. Певен, ми здатні домогтися ще більших результатів.

Ольга ОБРАЗЦОВА, начальник відділу продажу м/п вікон:
— До «БудМагу» прийшла у 2011-му. Працювала менеджером з продажу вікон та вхідних дверей, потім «доросла» до начальника відділу. Скажу, що чутки про екологічну шкідливість пластикових вікон, про їх недовговічність і слабку теплоізоляцію не мають під собою жодних підстав. Сотні тисяч виробів із ПХВ доводять сьогодні своє право посісти чільне місце в наших оселях. Обсяги продажу цих товарів поступово зростають, а от ціни у півтора – два рази стають нижчими. Сприяє розширенню торгівлі тісна співпраця із компанією «Сокос». Сучасне технічне оснащення плюс суворе дотримання німецьких технологій дає можливість цьому підприємству виготовляти широкий асортимент виробів. Терміни виконання замовлень тут мінімальні – до 7 днів, не залежно від кількості виробів.Отже, ми на правильному шляху. Вітаю колектив «Будмага» з ювілеєм. Зичу впевненості і процвітання, реалізації ефективних проектів і бажання жити в рідному Ізюмі.

Ліля СУДДЯ, старший продавець:
— У свій час закінчила Донецький інститут торгівлі. Працювала товарознавцем у змішторзі. З листопада 1998 року почала працювати у нашій компанії. Моя карєра розпочалася на відділі побутової хімії, а згодом я очолила відділ фарб. За плечима вже 20 років роботи. За цей час довелося вирішувати чимало складних питань. І не знаю, щоб було, якби не наші керівники. Вони у нас – справжні трудоголіки: постійно в русі, в пошуку. І це, на мою думку, правильно. Бо, щоб розвиватися, потрібні нові ідеї, передовий досвід. Не забували вони й про відпочинок. Завдяки нашому керівництву вдалося організовувати ряд екскурсійних поїздок по країні. Зокрема, були на Хортиці, знайомилися із Софіївським дендрарієм в Умані, відвідали Соледар та інші цікаві місця в Україні. Скажу відверто, у нас сильна команда. І я тішусь тим, що знайшла в ній себе. Можна, звісно, було б поїхати по світу, але я обрала саме цей шлях і не жалкую. Хочу, аби й наше місто ставало кращим, заможнішим і що в моїх силах — роблю для цього. Щиро вітаю колег з ювілеєм. Зичу оптимізму, енергії, здоров’я, нових
перемог і вірних друзів.

Олексій ПЕЩЕРОВ, бригадир монтажників:
— У фірмі працюю дванадцять років. Робота цікава, але потребує постійної уваги. Разом із колегами намагаюся підвищувати професійну майстерність. Для цього є всі можливості і матеріальна база. Для монтажу вікон, дверей, ролет, жалюзей використовуємо сучасні інструменти, що дає гарантію тривалої експлуатації. Хочу побажати фірмі працьовитих фахівців, добросовісних замовників. Не зупинятисьна досягнутому.

 

 

Олексій ЗАМУЛА, менеджер:
— Займаюся продажем метало-пластикових конструкцій вже от десять років поспіль. Швидкий розвиток будівельної галузі сприяв застосуванню більш сучасних матеріалів і технологій. Тож ми, як кажуть, тримаємо руку на пульсі. Важливо, щоб компанія розвивалася відповідно до вимог сьогодення. Тож бажаю всім професіоналізму, злагоди та нових досягнень на благо нашого рідного міста.

 

 

Ольга ФЕДОРЧЕНКО, старший продавець:
— У 1998 році вперше переступила поріг нашої компанії. Чому акцентую увагу на слові «вперше», тому що був момент слабкості, полишала колектив. Наразі все налагодилося. Завдяки керівництву працюємо як годинниковий механізм. Подобається наш колектив, який не тільки вміє плідно працювати, але й досиь цікаво та змістовно проводить дозвілля. Підприємство сьогодні має доволі хороші перспективи для розвитку. Приємно чути вдячність від покупців.Тож зичу солідної клієнтури, стабільності і процвітання нашій компанії. Ну а нашим покупцям щастя, радості та здоров`я.

 

Наталія ШЕВЦОВА, начальник відділу закупівель:
— Знаковим для мене став 2003-ій. Саме цього року після навчання в університеті прийшла до «БудМагу». Працювала спочатку продавцем, потім перейшла до відділу побутової хімії, де зайнялася закупівлею товару. Жодного разу не сумнівалася у своєму виборі. Бачила, що це фірма, де можна не лише заробляти кошти для прожиття, а й мати умови для професійного росту. Тому пишаюся, що я належу до колектива який досяг 25-річного віку та значних успіхів. Ми багато чого вже досягли. Тепер слід закріпити досягнуте і добитися більшого. З нагоди ювілею, бажаю всім нам в подальшому удачі, успіхів, щастя та впевненості.

 

Наталія СТАРЧЕНКО, старший продавець:
— Трудова біографія в компанії почалася з продуктового відділу у 1997 році. То був період накопичення досвіду в ринкових умовах. За цей час встигла попрацювати з різними товарами на різних відділах. Доводилося застосовувати різні методи реалізації продукції. Але завдяки керівництву нам вдалося не тільки втриматися на плаву, а й зробити потужний крок на шляху до спеціалізації та уніфікації торгівлі. Мені подобається працювати в успішній компанії та розвиватися разом з нею. Вітаючи керівництво та колектив з ювілеєм, бажаю всім прибуткової роботи, енергійності і нових ідей та досягнень.

 

В’ячеслав КЛИМЕНКО, продавець:
— У торговій мережі фірми працюю вісімнадцять років. Вона стала для мене практично другою домівкою. З ранку і до вечора доводиться витрачати чимало зусиль задля того, щоб відвідувач був задоволений. В хід йдуть знання, такт і навіть посмішка. Хочу щиро поздоровити фірму з ювілеєм. 25 років – це все ж таки результат високоякісної діяльності всього колективу. Тож від душі бажаю позитиву і нових перемог. Хай кожен день буде результативним і прибутковим.

 

 

Сергій РЯБЧУН, начальник відділу продажу:
— Мене можна вважати одним із перших співробітників компанії. За плечима вже 24 роки трудового стажу. Починав у 1995-му зі звичайного робітника. То був час павільйонів. Торгували цукерками, шоколадками, тютюновими виробами. Наразі компанія виросла, набула солідності. В мережі функціонує три магазини (по вул. Київській, Соборній і по проспекту Незалежності), які склали основу нашого бізнесу. Сердечно вітаю керівників зі святом. Вдячний за «науку» та можливість реалізувати себе. Посіяні ними проектні зерна дали дружні сходи впевненості у завтрашньому дні. Також зичу наснаги всім співробітникам фірми. Саме завдяки їх плідній праці «Будмаг» будувався, розвивався та досяг успіху. Дякую всім за багаторічну самовіддану працю.

Євген ШИЛІН, старший продавець:
— До фірми у мене вже був життєвий досвід: два курси політехнічної академії, робота на Півночі, одруження. Тому, коли у 2001 році, по СІАТу почув оголошення про набір будівельників, вирішив попрацювати муляром. З часом «БудМаг» розширив торгову мережу. З’явилися нові робочі місця. Тож у магазині на залізничному ринку довелося продавати різний товар, працювати на різних відділах. Але найбільш масштабною та успішною виявилася робота вже в магазині на проспекті Незалежності. Вікна, міжкімнатні двері, товари для покриття підлоги – все увійшло до сфери моєї компетенції. Робота хоча й копітка, але цікава. Сьогодні з плином часу вдячний керівникам компанії за те, що посприяли моєму професійному становленню. Тому щиро вітаю їх та колег з 25-річчям фірми. Бажаю нашому колективу прибуткової діяльності, реалізації нових проектів, щастя і родинного затишку. Хай сьогоденні результати та досягнення стануть межею відліку для нових звершень та перемог.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *